Piątek, 15 Luty 2019 22:12
Aktualne Projekty
2012 / 2013 / 2014
Doceniono nasze kompetencje.
Kagrin został wybrany do tworzenia dedykowanej aplikacji do oceny kompetencji pracowników dla jednego z klientów firmy ForUnit.

2011 / 2012 / 2013

Stwórz najlepszą ofertę turystyczną.
Firma TravelingPoland.pl oferuje aktywny sposób spędzenia urlopu. Kagrin przygotowuje specjalistyczną aplikację działającą on-line do budowania spersonalizowanej oferty turystycznej dla klientów TravelingPoland.pl

2012 / 2013 / 2014

KAGRIN łączy siły z KLJ.
KAGRIN zostal partnerem firmy KLJ Consulting, która posiada bogate doświadczenie w tworzeniu rozwiązań biznesowych dla wielu międzynarodowych firm.

2012 / 2013 / 2014

Meble i aplikacja szyte na miarę.
Kagrin dla Klienta Karakorum stworzył aplikację do zarządzania zleceniami i zamówieniami. Dostawcy produktów i usług Karakorum mogą o każdej porze i z każdego miejsca śledzić swoje zlecenie i wprowadzać zmiany. A wszystko z korzyścią dla Klientów Karakorum
Kilka słów o nas
Jesteśmy praktykami z 17-letnim doświadczeniem w biznesie.
Doświadczenie zdobyliśmy w firmach funkcjonujących na rynku krajowym i zagranicznym. Wśród nas są osoby, które od strony praktycznej znają procesy biznesowe z obszarów HR, Logistyki, Finansów i Controllingu. Mamy kompetencje z zakresu prowadzenia analiz systemowych, projektowania systemów informatycznych, programowania oraz prowadzenia i wdrażania projektów. Nasze kompetencje są potwierdzone doświadczeniem i certyfikatami. Specjalizujemy się w systemach informatycznych dostępnych online i tworzonych w odpowiedzi na konkretne potrzeby naszych Klientów. Nasi specjaliści tworzyli aplikacje internetowe dla spółek giełdowych w kraju - Koelner S.A. oraz dla firm z rynku zagranicznego: Thuthukani South Africa, The LG Shop South Africa, Kagisano Mobile South Africa, The South African Police Union, AGA Air-Conditioning South Africa. W naszym zespole są certyfikowani menadżerowie (certyfikat IPMA), absolwenci studiów MBA, studiów podyplomowych z zakresu Controllingu i Zarządzania Kadrami.
Państwa korzyści
  • Oprogramowanie na zamówienie ”pod klucz”
  • Rozwiązanie w modelu SaaS
  • Szybkie i bezproblemowe wdrożenie
  • Zmniejszenie kosztów utrzymania systemu i konserwacji
  • Nowoczesna technologia
  • Globalna dostępność
Czytaj więcej